8th maart 2021

Regelmatigheidscriterium 2021

Het seizoen 2021 is gestart en wij reden de familiefietstocht 2020-2021 coronaproef in groepen van maximum 4.
Voorlopig mag er terug in groep gereden worden met maximum 10 personen. Wij houden ons aan de huidige coronamaatregelen. Deze kan je hier bekijken.
Het regelmatigheidscriterium wordt bijgehouden door Koen Collier (collier.koen@telenet.be) met technische ondersteuning van Ingo Dooms.

NaamMaartAprilMeijunijuliaug5/09/202112/09/202119/09/202126/09/2021TOTAAL
MICHIEL HUBAU445445011129
KOENRAAD COLLIER435444111128
GEERT COLLIER335444111127
JOHAN COPPENS434345111127
KENNY BATSELIER445443111027
KURT VAN SCHOORS445443011127
GEERT DE SMEDT445442110126
DAVY DE NUTTE345434110025
INGO DOOMS443344011125
BRUNO FELIX325423011122
FILIP PLETINCKX445213110122
CHRISTOPHE BUYENS325434000021
JOHAN VAN SCHOORS441232111120
NIELS MACHTELINCKX445311001120
YORBEN DE SMET331233111119
FILIP DEGROOTE313343000118
GERBEN DE SMET213432011118
WIM ROGGEMAN204432110118
FREDERIK LEURS113343100117
GUNTER VAN DAMME205323011017
JORIS MOENS001444111117
TOM VANDENHOUTEN312324011017
FRANCIS DEBOEVERIE324203011016
IVO VIERENDEELS335410000016
BENNY MARCHAND322222101015
RAF FELIX305212011015
STEVE MENSCHAERT242331000015
TIM VAN WITTENBERGH223302110014
JIMMY FOSTER104312101013
KRISTOF GODDERIE422111010113
MAARTEN D’HAESELEER000234111113
JOHAN MERCKAERT314110101012
NICO COCK304002101112
PETER FAUCONNIER132131100012
KURT VAN DER STOCKT003004111111
MICHAEL COSYNS322011010010
SAM DEPAUW222201000110
BART GOSSEYE22310100009
MICHAEL STEPPE10311101019
MAXIME DE GAUQUIER   31301019
EDDY VAN DEMAELE11221100008
THOMAS VERMEIR42000000006
BART VERPLANCKE20201000005
DAVY BARBE30000100004
WESLEY BILLENS10010000002
CHRISTOF VAN WITTENBERGH00100000001
DOMINIQUE DE SMECHT10000000001
MARC COLLIER10000000001
MASSIMO MICHIELS10000000001