25th januari 2017

Regelmatigheidscriterium

We wordt de kampioen seizoen 2019 ? Of volgt Wesley zich zelf op.
Nog maar 2 ritten gereden en er zijn slechts 7 BergEzelkes met het maximum aantal punten.
Iedere BergEzel die deelneemt aan een rit op de kalender kan enkel  1 punt verdienen op zondag.

NaamMaartAprilMei2/06/2019Familiefietstocht16/06/201923/06/2019TOTAAL
JOHAN VAN SCHOORS544111117
IVO VIERENDEELS544111117
KOENRAAD COLLIER544011116
DAVY DE NUTTE444111116
KURT VAN SCHOORS534011115
JOHAN COPPENS534011115
FILIP PLETINCKX533111115
JORIS MOENS443111115
BRUNO FELIX344011114
WESLEY BILLENS532111114
SAM DEPAUW413110111
INGO DOOMS332011111
WIM ROGGEMAN314011111
GERBEN DE SMET422010110
GEERT DE SMEDT31401009
NIELS MACHTELINCKX123111110
MICHAEL STEPPE114111110
FILIP DEGROOTE32201008
PETER FAUCONNIER22211008
KURT VAN DER STOCKT03311008
TOM VANDENHOUTEN32101119
THOMAS VERMEIR32101119
STEVE MENSCHAERT22201119
YORBEN DE SMET22201119
JOHAN MERCKAERT31201108
RAF FELIX11401108
BENNY MARCHAND22201007
TIM VAN WITTENBERGH01301117
KRISTOF GODDERIE30101016
DOMINIQUE DE SMECHT12101005
MARC COLLIER02200105
JOHN PRAET10201004
JIMMY FOSTER00201115
EDDY VAN DEMAELE10011115
GUNTER VAN DAMME10101003
DAVY BARBE00101103
BART VERPLANCKE10001002
FREDERIK LEURS00001113
CHRISTOF VAN WITTENBERGH00001001
CEDRIC RUETTE00000101
Totaal93719212352725268