25th januari 2017

Regelmatigheidscriterium

Wie wordt de kampioen seizoen 2019 ? Of volgt Wesley zich zelf op.
Na 18 ritten staan Johan Van Schoors en Evie Vierendeels aan de leiding. Johan kwam verleden jaar een rit te kort om mede kampioen te worden door zijn val. Ivo werd al eens eerder kampioen.
Iedere BergEzel die deelneemt aan een rit op de kalender kan enkel  1 punt verdienen op zondag.

NaamMaartAprilMeiJuniJuli4/08/201911/08/201918/08/2019TOTAAL
JOHAN VAN SCHOORS5445411125
IVO VIERENDEELS5445411125
DAVY DE NUTTE4445410022
KOENRAAD COLLIER5444311022
JOHAN COPPENS5344411022
KURT VAN SCHOORS5344311021
JORIS MOENS4434410020
FILIP PLETINCKX5335201019
BRUNO FELIX3444301019
INGO DOOMS3324311118
WESLEY BILLENS5325100016
WIM ROGGEMAN3144310016
NIELS MACHTELINCKX1235201115
SAM DEPAUW4134200014
GERBEN DE SMET4223110013
GEERT DE SMEDT3141301013
STEVE MENSCHAERT2223301013
FILIP DEGROOTE3223200113
MICHAEL STEPPE1145001012
THOMAS VERMEIR3214101012
BENNY MARCHAND2222301012
TIM VAN WITTENBERGH0134210011
JOHAN MERCKAERT3122201011
TOM VANDENHOUTEN3213011011
RAF FELIX1142200010
YORBEN DE SMET2223001010
PETER FAUCONNIER222210009
KURT VAN DER STOCKT033200008
KRISTOF GODDERIE301300108
DOMINIQUE DE SMECHT121120007
MARC COLLIER022120007
JIMMY FOSTER002400107
EDDY VAN DEMAELE100401006
GUNTER VAN DAMME101120106
JOHN PRAET102100004
FREDERIK LEURS000400004
BART VERPLANCKE100210004
DAVY BARBE001200003
CHRISTOF VAN WITTENBERGH000100001
CEDRIC RUETTE000100001
Totaal9371921266913205489