25th januari 2017

Regelmatigheidscriterium

Wie wordt de kampioen seizoen 2019 ?
Na 29 ritten staan Johan Van Schoors en Ivo Vierendeels aan de leiding. Met nog 2 ritten die meetellen voor het regelmatigheidscriterium gaat het tussen Johan en Ivo.
Johan kwam verleden jaar een rit te kort om mede kampioen te worden door zijn val. Ivo werd al eens eerder kampioen.
Iedere BergEzel die deelneemt aan een rit op de kalender 2019 kan 1 punt verdienen.

NaamMaartAprilMeiJuniJuliAugustus1/09/20198/09/201915/09/201922/09/2019TOTAAL
JOHAN VAN SCHOORS544544111130
IVO VIERENDEELS544544111130
DAVY DE NUTTE444542111127
KOENRAAD COLLIER544433111127
KURT VAN SCHOORS534433111126
JORIS MOENS443442111125
JOHAN COPPENS534443001024
BRUNO FELIX344432110123
FILIP PLETINCKX533522011123
INGO DOOMS332434000019
WESLEY BILLENS532511110019
WIM ROGGEMAN314431011119
GERBEN DE SMET422312110117
GEERT DE SMEDT314132011117
SAM DEPAUW413421001016
STEVE MENSCHAERT222332001116
NIELS MACHTELINCKX123522000015
FILIP DEGROOTE322321001014
BENNY MARCHAND222232001014
TIM VAN WITTENBERGH013422100114
RAF FELIX114221110114
MICHAEL STEPPE114501001114
TOM VANDENHOUTEN321303001114
JOHAN MERCKAERT312221011114
THOMAS VERMEIR321411000012
YORBEN DE SMET222301100112
PETER FAUCONNIER22221000009
KRISTOF GODDERIE30130110009
JIMMY FOSTER00240210009
KURT VAN DER STOCKT03320000008
MARC COLLIER02212001008
GUNTER VAN DAMME10112111008
EDDY VAN DEMAELE10040110018
DOMINIQUE DE SMECHT12112000007
FREDERIK LEURS00040010106
DAVY BARBE00120100015
JOHN PRAET10210000004
BART VERPLANCKE10021000004
CHRISTOF VAN WITTENBERGH00010000001
CEDRIC RUETTE00010000001
Totaal927192126695917161820580