Meteen naar de inhoud

Regelmatigheidscriterium 2023

Het seizoen 2023 start op zaterdag 04 Maart 2023.
Het regelmatigheidscriterium wordt bijgehouden door Koen Collier (collier.koen@telenet.be) met technische ondersteuning van Ingo Dooms.

NaamMaartAprilMeijunijuliaugsept1/10/20238/10/2023TOTAAL
DAVY DE NUTTE45445431131
JORIS MOENS25444440128
GEERT COLLIER25444241127
INGO DOOMS15335440025
JOHAN VAN SCHOORS45445200125
KOENRAAD COLLIER35244331025
KURT VAN SCHOORS35344311125
GEERT DE SMEDT33333240122
MICHAEL STEPPE45442020122
MICHIEL HUBAU05343330122
BRUNO FELIX34242231021
GERBEN DE SMET35223131121
JOHAN COPPENS35334020121
CHRISTOPHE BUYENS24331321120
FRANCIS DEBOEVERIE24332130119
TIM VAN WITTENBERGH14223231119
FREDERIK LEURS13243111117
WIM ROGGEMAN33312230017
BENNY MARCHAND33221221016
KURT VAN DER STOCKT24214300016
FILIP DEGROOTE33322110015
KENNY BATSELIER25211120115
THOMAS HUBAU03442100115
YORBEN DE SMET14202230115
KRISTOF GODDERIE32221021114
NILS DE SPIEGELEER21231130114
PETER FAUCONNIER22320220114
TOM VANDENHOUTEN11230041113
GUNTER VAN DAMME22221111012
JOHAN MERCKAERT13220031012
NICO COCK14211200112
STEVE MENSCHAERT15110031012
IVO VIERENDEELS12300320011
EDDY VAN DEMAELE11320020110
BART GOSSEYE0011103118
NIELS MACHTELINCKX1220201008
SAM DEPAUW0112031008
MARC COLLIER2010111107
BART VERPLANCKE1011100015
FILIP PLETINCKX0020020015
MAXIME DE GAUQUIER0211000004
CHRISTOF VAN WITTENBERGH0011000002
Totaal74130101948064841726670
           
           
           
           

>