6th maart 2020

Regelmatigheidscriterium

Door het Corona virus werd er niet meer samen gereden vanaf 14/03/2020 tot 17/05/2020.
In groep fietsen kon niet. Dit om veiligheidsredenen en om ervoor te zorgen dat het virus zich niet verder kon verspreiden.
Als fietsclub staat de gezondheid van onze leden voorop!
Vanaf 24/05/2020 is het terug mogelijk om in groep te fietsen mits het respecteren van enkele coronamaatregelen.
• Er is 1 coach per ploeg, dus een coach bij de A-kes (Kurt Van Schoors) en een coach bij de B-kes (Johan Coppens). De coach hoeft niet het parcours uit te stippelen, Ze zorgen ervoor dat alles correct verloopt. De coach draagt een tricolore armband.
• Er mogen maximum 20 renners deelnemen per groep.
• Er mag enkel in ‘clubverband’ gereden worden, vriendengroepen mag niet, dus enkel leden-BergEzelkes nemen deel.
• Er dient (1,5m) afstand gehouden te worden, gebruik je gezond verstand.
• Er wordt niet getekend voor deelname bij vertrek, de coach doet dit voor zijn ploeg.
Bekijk de tips op de website https://www.info-coronavirus.be/nl/

NaamMaartMeiJunijuliAugustusSeptember4/10/202011/10/2020TOTAAL
JOHAN VAN SCHOORS1244541122
YORBEN DE SMET1244531121
KURT VAN SCHOORS1244540020
DAVY DE NUTTE1244530120
KOENRAAD COLLIER1234531120
JOHAN COPPENS0244530018
GERBEN DE SMET1234420117
BRUNO FELIX1243420117
INGO DOOMS1243330117
RAF FELIX1242430117
MASSIMO1242410115
VAN WITTENBERGH TIM1133420115
IVO VIERENDEELS1242320014
GEERT DE SMEDT0243320014
FILIP PLETINCKX1142230114
GEERT COLLIER1222330114
JIMMY FOSTER1134121114
NIELS MACHTELINCKX1133310012
WIM ROGGEMAN1243020012
STEVE MENSCHAERT1231320012
TOM VANDENHOUTEN1121430012
PETER FAUCONNIER1022220110
MICHIEL HUBAU0001431110
KENNY BATSELIER0000531110
BART GOSSEYE102212109
JOHAN MERCKAERT103112019
KRISTOF GODDERIE101131018
JORIS MOENS104200007
MAARTEN D’HAESELEER100321007
THOMAS VERMEIR021031007
BUYENS CHRISTOPHE     7007
FILIP DEGROOTE122001017
KURT VAN DER STOCKT114000006
DAVY BARBE113010006
MICHAEL COSYNS000132006
FREDERIK LEURS021003006
BENNY MARCHAND112001016
DOMINIQUE DE SMECHT001121005
SAM DEPAUW101012005
EDDY VAN DEMAELE000203005
WESLEY BILLENS103000004
MARC COLLIER003100004
BART VERPLANCKE101110004
GUNTER VAN DAMME001101003
MICHAEL STEPPE001000001
CHRISTOF VAN WITTENBERGH000001001
CEDRIC RUETTE000000000
JOHN PRAET000000000
Totaal32461088110490720490