8th maart 2021

Regelmatigheidscriterium 2021

Het seizoen 2021 is gestart en wij reden de familiefietstocht 2020-2021 coronaproef in groepen van maximum 4.
Voorlopig mag er terug in groep gereden worden met maximum 10 personen. Wij houden ons aan de huidige coronamaatregelen. Deze kan jeĀ hier bekijken.
Het regelmatigheidscriterium wordt bijgehouden door Koen Collier (collier.koen@telenet.be) met technische ondersteuning van Ingo Dooms.

NaamMaartAprilMeijunijuliaugseptember3/10/202110/10/202117/10/2021TOTAAL
GEERT COLLIER335444411130
KOENRAAD COLLIER435444401130
MICHIEL HUBAU445445300130
JOHAN COPPENS434345401129
KENNY BATSELIER445443301129
KURT VAN SCHOORS445443301129
GEERT DE SMEDT445442301128
INGO DOOMS443344301127
DAVY DE NUTTE345434200126
FILIP PLETINCKX445213301124
BRUNO FELIX325423301023
CHRISTOPHE BUYENS325434000122
JOHAN VAN SCHOORS441232401021
YORBEN DE SMET331233401121
GERBEN DE SMET213432301120
NIELS MACHTELINCKX445311200020
FREDERIK LEURS113343201119
FILIP DEGROOTE313343100018
GUNTER VAN DAMME205323201018
JORIS MOENS001444401018
TOM VANDENHOUTEN312324200118
WIM ROGGEMAN204432300018
BENNY MARCHAND322222200116
FRANCIS DEBOEVERIE324203200016
IVO VIERENDEELS335410000016
TIM VAN WITTENBERGH223302201116
RAF FELIX305212200015
STEVE MENSCHAERT242331000015
JIMMY FOSTER104312200114
PETER FAUCONNIER132131101114
JOHAN MERCKAERT314110200113
KRISTOF GODDERIE422111200013
KURT VAN DER STOCKT003004401113
MAARTEN D’HAESELEER000234400013
NICO COCK304002300012
MICHAEL COSYNS322011101011
MAXIME DE GAUQUIER000313201010
MICHAEL STEPPE103111200110
SAM DEPAUW222201100010
BART GOSSEYE22310100009
EDDY VAN DEMAELE11221100109
BART VERPLANCKE20201000117
THOMAS VERMEIR42000000006
DAVY BARBE30000100004
WESLEY BILLENS10010000002
CHRISTOF VAN WITTENBERGH00100000001
DOMINIQUE DE SMECHT10000000001
MARC COLLIER10000000001
MASSIMO MICHIELS10000000001