7th maart 2022

Regelmatigheidscriterium 2022

Het seizoen 2022 is gestart en wij reden de familiefietstocht 2020-2021 en 2022. in het post corona tijdperk mag alles voorlopig terug.
Voor het krijgen van een punt moet er vanaf zondag 10 April ‘s morgens met de A of B groep vertrokken worden of iets laten weten bij materiaalpech !
Het regelmatigheidscriterium wordt bijgehouden door Koen Collier (collier.koen@telenet.be) met technische ondersteuning van Ingo Dooms.

thead>

NaamMaartAprilMeijunijuliaugseptember2/10/20219/10/2021TOTAAL
JOHAN VAN SCHOORS44545441132
DAVY DE NUTTE43545441131
GEERT COLLIER34445440129
KOENRAAD COLLIER44445340129
KURT VAN SCHOORS43445420127
YORBEN DE SMET24444440127
JORIS MOENS34334440126
INGO DOOMS42243441125
JOHAN COPPENS43245330125
MICHIEL HUBAU33435320124
GERBEN DE SMET32325340123
FILIP PLETINCKX32542230122
KURT VAN DER STOCKT34324230122
BRUNO FELIX32433140121
KENNY BATSELIER42523220121
FRANCIS DEBOEVERIE22434130120
TIM VAN WITTENBERGH41523300119
WIM ROGGEMAN23324120118
TOM VANDENHOUTEN33231220117
STEVE MENSCHAERT13233220016
MICHAEL STEPPE21323210115
BENNY MARCHAND12223120114
IVO VIERENDEELS23222120014
JOHAN MERCKAERT12223030013
KRISTOF GODDERIE11231220113
BART GOSSEYE43110210012
CHRISTOPHE BUYENS10322210112
FILIP DEGROOTE11013320112
FREDERIK LEURS33311000112
GEERT DE SMEDT10113230112
NIELS MACHTELINCKX22312200012
PETER FAUCONNIER31221200112
NILS DE SPIEGELEER10114220011
GUNTER VAN DAMME22111120010
SAM DEPAUW21112200110
EDDY VAN DEMAELE3122100009
NICO COCK1102103019
MAXIME DE GAUQUIER3211010008
BART VERPLANCKE1012010016
MARC COLLIER2111000016
RAF FELIX1012000004
MAARTEN D’HAESELEER0102000003
MICHAEL COSYNS0002100003
CHRISTOF VAN WITTENBERGH0011000002
THOMAS VERMEIR2000000002
JIMMY FOSTER0001000001
Totaal103861071031128284331711