7th maart 2022

Regelmatigheidscriterium 2022

Het seizoen 2022 is gestart en wij reden de familiefietstocht 2020-2021 en 2022. in het post corona tijdperk mag alles voorlopig terug.
Voor het krijgen van een punt moet er vanaf zondag 10 April ‘s morgens met de A of B groep vertrokken worden of iets laten weten bij materiaalpech !
Het regelmatigheidscriterium wordt bijgehouden door Koen Collier (collier.koen@telenet.be) met technische ondersteuning van Ingo Dooms.

NaamMaartAprilMeijunijuli7/08/202114/08/2021TOTAAL
JOHAN VAN SCHOORS445451124
DAVY DE NUTTE435451123
GEERT COLLIER344451122
KOENRAAD COLLIER444451022
KURT VAN SCHOORS434451122
JOHAN COPPENS432451120
YORBEN DE SMET244441120
JORIS MOENS343341119
MICHIEL HUBAU334351019
KENNY BATSELIER425231118
FILIP PLETINCKX325421017
GERBEN DE SMET323251117
INGO DOOMS422431117
KURT VAN DER STOCKT343241017
BRUNO FELIX324331016
FRANCIS DEBOEVERIE224341016
TIM VAN WITTENBERGH415231016
WIM ROGGEMAN233240115
STEVE MENSCHAERT132331114
MICHAEL STEPPE213231113
TOM VANDENHOUTEN332311013
FREDERIK LEURS333110011
IVO VIERENDEELS232220011
NIELS MACHTELINCKX223121011
BART GOSSEYE431101010
BENNY MARCHAND122230010
CHRISTOPHE BUYENS103221110
JOHAN MERCKAERT122230010
PETER FAUCONNIER312211010
EDDY VAN DEMAELE31221009
KRISTOF GODDERIE11231109
FILIP DEGROOTE11013118
MAXIME DE GAUQUIER32110018
SAM DEPAUW21112108
GEERT DE SMEDT10113017
GUNTER VAN DAMME22111007
BART VERPLANCKE10120105
MARC COLLIER21110005
NICO COCK11021005
RAF FELIX10120004
Z Niels      44
MAARTEN D’HAESELEER01020003
MICHAEL COSYNS00021003
CHRISTOF VAN WITTENBERGH00110002
THOMAS VERMEIR20000002
JIMMY FOSTER00010001
Totaal102861061021082821525