Ga naar de inhoud

08/06/2025 21ste BergEzelkes familiefietstocht. 1725 deelnemers

De 22ste editie zal doorgaan op 24 Mei 2026. Het aftellen is begonnen.

Tot de 22ste BergEzelkes familiefietstocht

Online inschrijven 2025

Het online inschrijven is gestopt op 04/06/2025 om 22:00
Vanaf nu zijn de kaarten enkel nog te koop op 08/06/2025 aan de start.
Het parcours is bewegwijzerd : volg de gele pijlen! De korte versie van 27 km komt NIET langs STOP 1 (Brouwerij Slaghmuylder). Bonnetjes van STOP 1 (mattentaart/ Witkap) kunnen ingeruild worden op het Moerbekeplein.
De bonnetjes op de snoepkaart kunnen NIET ingeruild worden op een andere stand, de alcoholische dranken kunnen WEL gewisseld worden voor een frisdrank. Gelieve geen afval op de openbare weg achter te laten, voldoende vuilzakken zijn op de stops beschikbaar!

Info

Witkap Stimulo

Witkap Stimulo Werd voor de eerste maal begin jaren 1900 gebrouwen door Hendrik Verlinden, Gistingschemicus die het vandaag befaamde trappistenbier ‘Westmalle’ op punt heeft gezet toen de paters trappisten er maar niet in slaagden de smaak op punt te krijgen.

Datum: zondag 08 Juni 2025
Uur: vertrek tussen 11u en 14u
Plaats: Moerbekeplein, 9500 Geraardsbergen (Moerbeke)
Inschrijving: 10€ (kassa 13 €) Daarin zijn begrepen: 4 drankjes en hapjes.
Parking 300pl. achter station op 60 meter van vertrekplaats.

Delirium Tremens Ontdek de intrigerende wereld van Delirium Tremens, een iconisch Belgisch blond bier dat met zorg en vakmanschap wordt gebrouwen door Brouwerij Huyghe.. Dit bier staat bekend om zijn lichte geur van mout en kruiden, die naadloos overgaat in een ronde, alcoholische smaak. De ervaring wordt compleet gemaakt met een sterke, lange en droogbittere afdronk die elke liefhebber van speciaalbieren zal bekoren.

Delirium: Lekker gestoord

Evolutie deelnemers :

Evolutie deelnemers :

Evolutie deelnemers :

Sponsors

BergEzelkes familiefietstocht 2025 Boekje

BergEzelkes familiefietstocht 2025 Flyer

Parcours BergEzelkes familiefietstocht 2025

Vorig jaar in 2024 vierden wij het 20 jarig bestaan van onze familiefietstocht. Wat begon kleinschalig in 2004 is nu uitgegroeid tot één topevenement in de streek van Geraardsbergen -Moerbeke. We starten op het Moerbeke plein aan de grote tent voor een tocht van ongeveer 40km. Er is ook een kortere afstand. Geen nood. Er zijn 3 stops voorzien met de nodige hapjes en drank. En eveneens een drankje en hapje aan de aankomst.

U wilt de BergEzelkes familiefietstocht ook sponsoren. Contacteer Michael Steppe : Gsm 0472276073

Inschrijven BergEzelkes nieuwsbrief

* indicates required

Vragen ? Contacteer ons

    Voornaam*

    Familienaam*

    Email*

    Bericht/Kommentaar/Suggesties

    Please prove you are human by selecting the tree.